Бібліотека » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці

До Дня Гідності та Свободи

ДІАЛОГ-ОДКРОВЕННЯ «ПОДІЇ, ЩО СКОЛИХНУЛИ УКРАЇНУ І ВЕСЬ СВІТ»
(до Дня Революції Гідності і Свободи - 21 листопада)

Україна… Країна смутку і краси… Це країна, котра найбільше прагнула волі і найменше мала її. Україна – це держава, яка протягом усієї своєї історії боролася за волю, за щастя, за незалежність. Євромайдан об`єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави. Сотні активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали своє життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів.

Незабутня зустріч

Надзвичайний сюрприз чекав читачів Чернівецької обласної бібліотеки для дітей (ЧОБД) - спілкування з письменницею, яка родом з Буковини, членом НСПУ, Зіркою Захарівною Мензатюк! Організаторами зустрічі стали: ВД "Букрек" (генеральний директор - Д. С. Максимець), в якому побачили світ багато чудових дитячих книг Зірки Захарівни, Чернівецька обласна бібліотека для дітей, класоводи других класів Фисюк С.Ф., Руссу Т.Д., Шкраба О.І. Захід відбувся в Чернівецькій ЗОШ № 2, з якою тісно співпрацює дитяча книгозбірня, а її учні - є активними читачами ЧОБД. Цього разу читачі, учні 2-А, 2-Б, 2-В, 5-А класів ЗОШ № 2 , мали змогу погортати сторінки книги "Чарівні слова" Зірки Мензатюк, яка вийшла друком у "Букреці". Це чудова книга, яка допомагає дітям із задоволенням вивчати рідну мову, правильно розмовляти.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 01-31.10.2019 р . у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Юрія
Федьковича проходив Всеукраїнський місячник бібліотек, в якому активно брали участь учні та педагоги школи.
Почався він з ІІ обласного книжкового фестивалю “БукФест”.

До дня першої писемної згадки про місто Чернівці

"Школа з благословення митрополита

Євгена Гакмана"

До дня першої писемної згадки про місто Чернівці та з нагоди свята Дня вчителя в Україні в Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського для вчителів та учнів 11-го класу Чернівецької загальноосвітньої школи № 2 ім. Ю. Федьковича, (що знаходиться адресою вулиця Головна, 87), відбулась презентація "Школа з благословення митрополита Євгена Гакмана".