До Дня Гідності та Свободи » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


До Дня Гідності та Свободи

      18 листопада 2019 р. о 14.00 на абонементі юнацького філіалу ЧОУНБ
ім. М. Івасюка відбувся зворушливий захід – діалог–одкровення «Події, що сколихнули Україну і весь світ», присвячений Дню Гідності та Свободи.
      Розпочала захід ведуча бібліотекар Крістіна Олегівна Мацків повідомленням про Указ президента України від 13 листопада 2014 р., котрим з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії установлено День Гідності та Свободи, який відзначаємо щорічно 21 листопада. Вона запропонувала вшанувати полеглих героїв України хвилиною мовчання.
      На захід завітав учасник Київського і Чернівецького Майданів, ветеран АТО, викладач предмета «Захист Вітчизни» професійного будівельного ліцею Микола Федорович Вишневський. Він поділився спогадами про буремні події Майдану і АТО.

До Дня Гідності та Свободи


Микола Федорович висловив занепокоєність подіями сьогодення та спонукав учнів 8-А класу ЗОШ № 2 (класний керівник Фенюк Н.В.) замислитись, що таке патріотизм в дії. Враження від пережитого вилились в поетичні рядки, якими автор поділився з учнями.
     Воїн, який захищав нашу землю від ворога на Сході, голова ГО «Чернівецька міська спілка учасників, ветеранів і інвалідів АТО та їх сімей» Валентин Ігорович Рубін розповів про бойові дії, в яких йому довелося брати участь, про побратимів і волонтерів. Ветеран закликав молодих людей бути готовими до захисту рідної землі.

До Дня Гідності та Свободи


      Проникливо прозвучали пісні «Світлий ангел» і «Лист солдату» у виконанні учня 6-А класу ЗОШ №2 Максима Барбакара.

До Дня Гідності та Свободи


Олександр Сіньковський, учень 8-а класу ЗОШ №2, трепетно продекламував вірш Володимира Хлопана «Чорний сніг», присвячений подіям Майдану.

До Дня Гідності та Свободи


      відділом абонемента Катерина Павлівна Сергійчук презентувала виставку-екскурс «Події», що змінили долю України». Вона подякувала всім присутнім за участь у заході і наголосила, що ми маємо пам`ятати славні і трагічні сторінки нашої історії, щоб зберегти національну гідність і віру у краще майбутнє України.

До Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 24 автор: admin Коментарі (0)