Педагогічний колектив » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці

Педагогічний колектив
 
Методоб’єднання вчителів філології.


1. Петращук О.Б. – вч. укр. мови та літератури вищої категорії;
2. Петрюк Т.Д. – вч. укр. мови та літератури вищої категорії;
3. Робуляк В.М. – вч. укр. мови та літератури вищої категорії, старший вчитель;
4. Ткач І. В. – вч. укр. мови та літератури вищої категорії;
5. Якименко Л.В. – вч. укр. мови та літератури вищої категорії; вчитель-методист, «Відмінник освіти України», "Заслужений вчитель України";
6. Банарь Л.І. – вч. світової літератури вищої категорії, старший вчитель;

Методоб’єднання вчителів іноземної мови.


1. Застанкевич І.В. – вч. англ. мови вищої категорії, старший вчитель;
2. Застанкевич І.Л. – вч. англ. мови вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю. Федьковича»;
3. Павук О.В. – вч. англ. мови вищої категорії; старший вчитель
4. Покальська О.М. – вч. англ. мови вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
5. Ящук В.М. – вч. англ. мови вищої категорії; старший вчитель;
6. Шаповалова Я.С. – вч. англ. мови вищої категорії, вчитель-методист;
7. Бадай Т.В. – вч. німецької мови першої категорії;
8. Пилипчук Л.Г. – вч. англ. мови, спеціаліст;
9. Романіка А.І. – вч. англ. мови, спеціаліст;

Методоб’єднання вчителів математики, інформатики, фізики.


1. Греневич Т.С. – вч. математики вищої категорії, вчитель-методист
2. Лукова С.М. – вч. математики вищої категорії, старший вчитель;
3. Глібіщук Ю.Е. – вч. математики другої категорії;
4. Павлючок Я.І. – вч. інформатики вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю. Федьковича»;
5. Габора Г.В. – вч. інформатики вищої категорії, старший вчитель;
6. Сопільник Т.М. – вч. фізики вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України»;

Методоб’єднання вчителів історії.


1. Вередіна О.Я. – вч. історії вищої категорії, старший вчитель;
2. Петруник Е.В. – вч. історії вищої категорії, вчитель-методист;
3. Мерлюк В.В. – вч. предмету захист Вітчизни, спеціаліст;

Методоб’єднання вчителів природничих наук.

1. Гірка О.Ю. – вч. хімії вищої категорії, вчитель методист;
2. Зелковська В.С. – вч. географії вищої категорії, старший вчитель, «Відмінник освіти України»;
3. Стойка Т.В. – вч. біології вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
4. Фенюк Н.В. – вч. біології вищої категорії, вчитель-методист;

Методоб’єднання вчителів трудового, фізичного, естетичного виховання.


1. Бойко С.М. – вч. трудового навчання, вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України».
2. Лукій В.Б. – вч. трудового навчання, вищої категорії, старший вчитель;
3. Фочук Г.О. – вч. образотворчого мистецтва, вищої категорії, вчитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»;
4. Попов В.В. – вчитель фізичної культури, спеціаліст;
5. Гарамета О.І. – вчитель фізичної культури, спеціаліст;
6. Сащук І.В. – вчитель фізичної культури, спеціаліст;
7. Ткачук Г.М. – вчитель музичного мистецтва, спеціаліст;

Методоб’єднання вчителів початкових класів.


1. Букатару Н.В. – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
2. Гончар Р.П. – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. О. Поповича», «Заслужений учитель України»;
3. Григорович Л.В. – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
4. Латковська Т.П. – вчитель вищої категорії; вчитель-методист
5. Руссу Т.Д. – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
6. Шкраба О.І. – вчитель ІІ категорії;
7. Скрижинецька Т.В. – вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
8. Тюх І.М. – вчитель вищої категорії, старший вчитель;
9. Фисюк С.Ф. – вчитель вищої категорії, вчитель методист;
10. Танасійчук Т.В. – вчитель першої категорії;
11. Мариновська А.В. – вчитель, спеціаліст;

Допоміжні служби.


1. Желєзна О.Ф. – соціальний педагог, другої категорії;
2. Круглашова Н.В. – психолог вищої категорії;
3. Смольський А.М. – бібліотекар, вища категорія;