Фотогалерея » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Екскурсія у бібліотеку

На екскурсії у муніціпальній бібліотеці

      28 січня 2019 року бібліотекарем школи А. М. Смольським та вчителем української мови та літератури О. Б. Петращук для учнів 6 – А класу була організована і проведена екскурсія до Чернівецької муніціпальної бібліотеки ім. А.М.Добрянського.
     Школярів гостинно зустріли працівники закладу. Вони провели цікавий огляд приміщенням бібліотеки і одночасно розповіли дітям про книги, що були у власності Добрянського Анатолія Миколайовича, а тепер, за заповітом, належать муніціпальній бібліотеці.
     Одна з кімнат є музеєм, де зберігаються його особисті речі: комп’ютер, окуляри, канцелярські приладдя, багато цікавих подарунків від відомих митців України і зарубіжжя. Адже творчість Анатолія Миколайовича була відома як в Україні, так і за її межами.
     Познайомили школярів із новими надходженнями: книгами, які були подаровані муніціпальній бібліотеці за час її існування різними науковцями та відомими людьми нашого міста та зарубіжжя. А ще шестикласникам розповіли про заходи, які часто відбуваються в цій бібліотеці – це і зустрічі з поетами, письменниками, музикантами, художниками і політичними діячами рідного міста і України; знайомства з творчістю відомих та молодих митців красного письменства; екскурсії для учнів шкіл і студентів різних закладів.
     Школярі звернули увагу на картини, які були присутні в кімнатах бібліотеки. З цього приводу були питання, на які відповідала завідуюча бібліотекою. Вона розповіла учням, що деякі картини було написано художниками персонально для Анатолія Миколайовича.
     Школярам було дозволено переглянути виставку сучасних журналів. А під кінець зустрічі кожен маленький гість отримав сувенір–закладинку, на якій є фото бібліотеки, вказані її адреса та інтернет адреса. Діти виявили бажання записатися до цієї бібліотеки і воно було здійснено.
     З гарним настроєм і приємними спогадами всі поверталися додому.День Соборності України


Флеш-моб «Україна – єдина країна»

         22 січня 2019 року наша країна відзначала 100-річчя проголошення Акта злуки Укрнаїнської Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
         Наша школа також долучилася до відзначення цієї події. Було організовано книжкову тематичну виставку, проведені інформаційні хвилини лекторськими групами, організовано перегляд відеофільмів з подальшим обговоренням. Вчителі історії провели історично-патріотичний квест «Україна починається з тебе. Люди свободи». Було організовано патріотичний флеш-моб «Україна – єдина країна», присвячений Дню Соборності України.Буковині на згадку

18 .04.2018 року учні 6-Б класу з класним керівником Гіркою О.Ю. взяли участь у міській акції «Буковині на згадку». В дитячій лікарні №1 разом з медичним персоналом створили нові зелені зони.


До Дня культури


До Дня культури

В цей день вчителями методичне об’єднання трудового, фізичного та естетичного виховання організовано та проведено різні заходи до Дня культури. Протягом дня учні школи мали змогу переглянути інформаційний журнал (8-А клас), книжкову виставку, мистецькі проекти (8-Б клас) і виставку декоративно-прикладного мистецтва (5-11класи), завітати до музично-літературної вітальні (3-А, 3-Б, 6-Б, 7-Б, 7-В, 8-А, 11 класи) та у спортивний зал на «Веселі старти».Я МАЮ ПРАВО!

«Я МАЮ ПРАВО!»

Тематичний урок для учнів 3-А та 4-А класів, провела 5 квітня головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Галина Пшеничко. В рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» говорила зі школярами про дотримання прав дитини в Україні: які права порушують найчастіше та як їх захистити.
«Незважаючи на те, що ми живемо в інформаційну епоху, далеко не кожен знає усі свої права, які надаються людині державою від народження. І якщо про громадянські обов’язки ми чуємо частіше, то права іноді просто замовчуються, зважаючи на нашу некомпетентність. Особливою категорією суспільства є найменш обізнані та досвідчені громадяни – діти, адже вони про свої права чують найменше. Саме задля підняття правової обізнаності і стартував загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»,- розповіла маленьким чернівчанам Галина Пшеничко, наголосивши, що знати свої права змалечку, вміти і не боятися себе захистити, виховувати повагу до Закону – запорука міцної правової держави.
Крім того, школярам надала корисні поради щодо безпеки в Інтернеті, та у спілкуванні з незнайомцями.Зима - прекрасна пора

Надзвичайні ситуації згуртовують.

       Гуртом все виходить легко. Колектив школи дружно вийшов на прибирання снігу території школи та прилеглих вулиць.


Уроки історії

Уроки історії


     Учителі історії 11 і 9Б класів Вередіна О.Я. і Петруник Е.В., організували виступи лекторських груп до вшанування пам'яті жертв Голокосту (27 січня) та 100-річчя пам'яті подій під Крутами (29січня).


Свято до Дня козацької слави

До Дня козацької слави

            Свято до Дня козацької слави у 7-В класі пройшло весело й активно. Діти брали участь у багатьох цікавих конкурсах.


До Дня міста

       До Дня міста у всіх класах пройшли тематичні уроки. Учні дізналися багато цікавого про рідне місто. Від історичного минулого до сьогодення. Про видатні постаті, які жили, працювали на благо міста і про сьогоднішніх героїв. Як розвивається і чим живе місто сьогодні
       Зі святом Вас, дорогі чернівчани!


Свято першого дзвоника

Трохи принишкла за літо,
Школа рада бачити всіх:
Знову пролунає в ній забутий
Наш веселий дитячий сміх!


(А. Війт)