Фотогалерея » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Буковині на згадку

18 .04.2018 року учні 6-Б класу з класним керівником Гіркою О.Ю. взяли участь у міській акції «Буковині на згадку». В дитячій лікарні №1 разом з медичним персоналом створили нові зелені зони.


До Дня культури


До Дня культури

В цей день вчителями методичне об’єднання трудового, фізичного та естетичного виховання організовано та проведено різні заходи до Дня культури. Протягом дня учні школи мали змогу переглянути інформаційний журнал (8-А клас), книжкову виставку, мистецькі проекти (8-Б клас) і виставку декоративно-прикладного мистецтва (5-11класи), завітати до музично-літературної вітальні (3-А, 3-Б, 6-Б, 7-Б, 7-В, 8-А, 11 класи) та у спортивний зал на «Веселі старти».Я МАЮ ПРАВО!

«Я МАЮ ПРАВО!»

Тематичний урок для учнів 3-А та 4-А класів, провела 5 квітня головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Галина Пшеничко. В рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» говорила зі школярами про дотримання прав дитини в Україні: які права порушують найчастіше та як їх захистити.
«Незважаючи на те, що ми живемо в інформаційну епоху, далеко не кожен знає усі свої права, які надаються людині державою від народження. І якщо про громадянські обов’язки ми чуємо частіше, то права іноді просто замовчуються, зважаючи на нашу некомпетентність. Особливою категорією суспільства є найменш обізнані та досвідчені громадяни – діти, адже вони про свої права чують найменше. Саме задля підняття правової обізнаності і стартував загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»,- розповіла маленьким чернівчанам Галина Пшеничко, наголосивши, що знати свої права змалечку, вміти і не боятися себе захистити, виховувати повагу до Закону – запорука міцної правової держави.
Крім того, школярам надала корисні поради щодо безпеки в Інтернеті, та у спілкуванні з незнайомцями.Зима - прекрасна пора

Надзвичайні ситуації згуртовують.

       Гуртом все виходить легко. Колектив школи дружно вийшов на прибирання снігу території школи та прилеглих вулиць.


Уроки історії

Уроки історії


     Учителі історії 11 і 9Б класів Вередіна О.Я. і Петруник Е.В., організували виступи лекторських груп до вшанування пам'яті жертв Голокосту (27 січня) та 100-річчя пам'яті подій під Крутами (29січня).


Свято до Дня козацької слави

До Дня козацької слави

            Свято до Дня козацької слави у 7-В класі пройшло весело й активно. Діти брали участь у багатьох цікавих конкурсах.


До Дня міста

       До Дня міста у всіх класах пройшли тематичні уроки. Учні дізналися багато цікавого про рідне місто. Від історичного минулого до сьогодення. Про видатні постаті, які жили, працювали на благо міста і про сьогоднішніх героїв. Як розвивається і чим живе місто сьогодні
       Зі святом Вас, дорогі чернівчани!


Свято першого дзвоника

Трохи принишкла за літо,
Школа рада бачити всіх:
Знову пролунає в ній забутий
Наш веселий дитячий сміх!


(А. Війт)


Літній мовний табір «Go Ahead»

Літній мовний табір для учнів 5-10-х класів за назвою «Go Ahead».

З 29 травня по 16 червня 2017 року, у рамках реалізації проекту Громадської організації GoGlobal та мовних таборів GoCamp, в Чернівецькій ЗОШ № 2 I- III ступенів ім. Ю. Федьковича вперше діяв літній мовний табір для учнів 5-10-х класів за назвою «Go Ahead». Основна мета мовних таборів – це розвиток інтересу до вивчення іноземних мов та культури іншомовних країн, вдосконалення мовних навичок у невимушеному середовищі під час ігор та розваг. Основне завдання – показати учням, що вивчення мови – це легко, просто і доступно кожному бажаючому. Граючись, ти спілкуєшся і непомітно вдосконалюєш свої мовні навички. Допомагала в роботі табору волонтер із США Кейтлін Гарсіа (Caitlyn Garcia).


Свято останнього дзвоника

     Відзвеніло свято останнього дзвоника. Вітання вчителів, батьків, напутні слова для випускників тепло звучали на святі. Срібний дзвіночок побажав нових звершень. нових висот у самостійному житті.


Ну, от і все, скінчилися уроки,
Шкільні дзвінки пішли у небуття.
Ви робите свої найперші кроки
У самостійне і складне життя.
Воно складне, та тим не менш цікаве,
Бо мрія кличе і надія є.
Когось у нім ждуть успіхи і слава,
Когось лиш будні — кожному своє.
Буває, що й спіткнутись доведеться,
Побути на коні і під конем.
Та сильний знов на ноги підведеться
Й не житиме всього одним лиш днем.
А буде йти, карабкатись, творити,
Щоб відчувати всі вітри в лице.
То ж тільки так і треба в світі жити
І нагороду матимеш за це.
У цій борні здобудеш світлу долю.
Для тебе будуть оди і пісні.
Життя — ріка, а не стежина в полі.
Потрібно втриматись на бистрині.
Тому живіть активно, в повну силу,
І хай як важко, але треба йти.
Й виходити із ситуації уміло,
При цьому честь і совість зберегти.


Надія Красоткіна