Фотогалерея » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Відзначення Дня Європи

Заходи, присвячені Дню Європи в Україні


      17 травня відбулися заходи, присвячені Дню Європи в Україні. Учениці 10 класу Галиць Олеся, Фалібога Надія та Храпко Ганна з вчителями Петруник Ельвірою Василівною та Фочук Ганною Октавіанівною також активно долучились до заходу. Вони презентували цікаву інформацію про одну з країн – засновників Євросоюзу – Нідерланди. Також було підготовано багато цікавих питань вікторини, за участь у якій відвідувачі євромістечка отримували цукерки, прапорці, розмальовки та різнокольорові паперові тюльпани.


День вишиванки

День вишиванки в школі


День вишиванки


Фотозвіт

Фотозвіт про День пам'яті та примирення

у школі.


День STEM-освіти

7 травня у школі проведений День STEM-освіти.

           STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) —наука, технології, інженерія, математика. Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.
           -підхід є необхідною складовою для задоволення зростаючих потреб суспільства практично в усіх сферах. Наприклад, цей підхід застосовується в медицині, агропромисловому комплексі, енергетиці, робототехніці, ІТ, транспорті, промисловому та цивільному будівництві, тощо.
           STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.
           Цього дня активно працював СТЕМ – центр, який відвідали учні 2-9-х класів. До роботи центру були залучені вчителі природничих дисциплін, математики, інформатики, технологій та учні 7-10-х класів. Схвальні відгуки, позитивні враження, отримані знання і навички дають підстави для продовження роботи Центру в наступному навчальному році.Цікава екскурсія

      Учні 7-Б класу 26 квітня відвідали музей пожежно-рятувальної служби. Нам розповіли цікаві факти про вибух на Чорнобильській АЕС. А також правила пожежної безпеки в побуті та наслідки неправильного використання електроприладів.


Конкурс читців-декламаторів

12 березня 2019 р. у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 пройшов міський Конкурс читців-декламаторів під гаслом «Рідна мово солов’їна», який було організовано управлінням освіти, міського методичного центру закладів освіти управлінням освіти Чернівецької міської ради.


Містер і міс ЗОШ №2

«Містер і міс ЗОШ №2»

        7 березня 2019 року у переддень Свята весни у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Ю.Федьковича відбулося грандіозне розважальне дійство «Містер і міс ЗОШ №2 - 2019». Участь у конкурсі взяли талановиті, харизматичні, красиві та сміливі пари учнів старших класів:
8-А клас – Максимчук Владислав та Шевчук Надія;
8-Б – Бобик Ілля та Чорна Анна;
8-В – Родич Володимир та Гладкоскок Вікторія;
9-А – Старчук Ігор та Мазур Юлія;
9-Б – Бобовський Владислав та Бузинська Олена;
10 клас – Хотянов Максим та Суховерська Анна;
11 клас – Філіпець Олександр та Банарь Ірина.
       Незважаючи на прохолоду за вікном, в актовій залі школи панувала гаряча атмосфера. Це й не дивно, адже відбувалося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року, яке дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, вчить працювати в команді.
       Учасники конкурсу подарували глядачам приємні емоції та хороший настрій, продемонстрували цікаві дефіле, проявили свої різноманітні таланти, танцювали вальс. Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі. Ведучими на святі були Рижий Дмитро (10 клас) та Роскрут Катерина (11 клас), які підтримували учасників порадами і настановами.
З       вання "Містер та міс школи" здобули учні 8-В Родич Володимир та Гладкоскок Вікторія, віце-переможцями стала пара з 11 класу.
       Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього неймовірного свята!
       Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників та зичимо їм подальших успіхів!


Стежками рідного краю

Екскурсія по мальовничих місцях рідного краю.


      Гарні враження, добрі спогади залишилися в учнів 4-А класу від екскурсії мальовничими місцями рідного краю.
      Учні побували 24 лютого 2019 року в м. Вашківці, де відвідали музей Маланки, музей Вишивки Георгія Гараса. Погодували лебедів у селі Чортория.Екскурсія у бібліотеку

На екскурсії у муніціпальній бібліотеці

      28 січня 2019 року бібліотекарем школи А. М. Смольським та вчителем української мови та літератури О. Б. Петращук для учнів 6 – А класу була організована і проведена екскурсія до Чернівецької муніціпальної бібліотеки ім. А.М.Добрянського.
     Школярів гостинно зустріли працівники закладу. Вони провели цікавий огляд приміщенням бібліотеки і одночасно розповіли дітям про книги, що були у власності Добрянського Анатолія Миколайовича, а тепер, за заповітом, належать муніціпальній бібліотеці.
     Одна з кімнат є музеєм, де зберігаються його особисті речі: комп’ютер, окуляри, канцелярські приладдя, багато цікавих подарунків від відомих митців України і зарубіжжя. Адже творчість Анатолія Миколайовича була відома як в Україні, так і за її межами.
     Познайомили школярів із новими надходженнями: книгами, які були подаровані муніціпальній бібліотеці за час її існування різними науковцями та відомими людьми нашого міста та зарубіжжя. А ще шестикласникам розповіли про заходи, які часто відбуваються в цій бібліотеці – це і зустрічі з поетами, письменниками, музикантами, художниками і політичними діячами рідного міста і України; знайомства з творчістю відомих та молодих митців красного письменства; екскурсії для учнів шкіл і студентів різних закладів.
     Школярі звернули увагу на картини, які були присутні в кімнатах бібліотеки. З цього приводу були питання, на які відповідала завідуюча бібліотекою. Вона розповіла учням, що деякі картини було написано художниками персонально для Анатолія Миколайовича.
     Школярам було дозволено переглянути виставку сучасних журналів. А під кінець зустрічі кожен маленький гість отримав сувенір–закладинку, на якій є фото бібліотеки, вказані її адреса та інтернет адреса. Діти виявили бажання записатися до цієї бібліотеки і воно було здійснено.
     З гарним настроєм і приємними спогадами всі поверталися додому.День Соборності України


Флеш-моб «Україна – єдина країна»

         22 січня 2019 року наша країна відзначала 100-річчя проголошення Акта злуки Укрнаїнської Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
         Наша школа також долучилася до відзначення цієї події. Було організовано книжкову тематичну виставку, проведені інформаційні хвилини лекторськими групами, організовано перегляд відеофільмів з подальшим обговоренням. Вчителі історії провели історично-патріотичний квест «Україна починається з тебе. Люди свободи». Було організовано патріотичний флеш-моб «Україна – єдина країна», присвячений Дню Соборності України.