Фотогалерея » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Конкурс читців-декламаторів

12 березня 2019 р. у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 пройшов міський Конкурс читців-декламаторів під гаслом «Рідна мово солов’їна», який було організовано управлінням освіти, міського методичного центру закладів освіти управлінням освіти Чернівецької міської ради.


Містер і міс ЗОШ №2

«Містер і міс ЗОШ №2»

        7 березня 2019 року у переддень Свята весни у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Ю.Федьковича відбулося грандіозне розважальне дійство «Містер і міс ЗОШ №2 - 2019». Участь у конкурсі взяли талановиті, харизматичні, красиві та сміливі пари учнів старших класів:
8-А клас – Максимчук Владислав та Шевчук Надія;
8-Б – Бобик Ілля та Чорна Анна;
8-В – Родич Володимир та Гладкоскок Вікторія;
9-А – Старчук Ігор та Мазур Юлія;
9-Б – Бобовський Владислав та Бузинська Олена;
10 клас – Хотянов Максим та Суховерська Анна;
11 клас – Філіпець Олександр та Банарь Ірина.
       Незважаючи на прохолоду за вікном, в актовій залі школи панувала гаряча атмосфера. Це й не дивно, адже відбувалося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року, яке дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, вчить працювати в команді.
       Учасники конкурсу подарували глядачам приємні емоції та хороший настрій, продемонстрували цікаві дефіле, проявили свої різноманітні таланти, танцювали вальс. Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі. Ведучими на святі були Рижий Дмитро (10 клас) та Роскрут Катерина (11 клас), які підтримували учасників порадами і настановами.
З       вання "Містер та міс школи" здобули учні 8-В Родич Володимир та Гладкоскок Вікторія, віце-переможцями стала пара з 11 класу.
       Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього неймовірного свята!
       Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників та зичимо їм подальших успіхів!


Стежками рідного краю

Екскурсія по мальовничих місцях рідного краю.


      Гарні враження, добрі спогади залишилися в учнів 4-А класу від екскурсії мальовничими місцями рідного краю.
      Учні побували 24 лютого 2019 року в м. Вашківці, де відвідали музей Маланки, музей Вишивки Георгія Гараса. Погодували лебедів у селі Чортория.Екскурсія у бібліотеку

На екскурсії у муніціпальній бібліотеці

      28 січня 2019 року бібліотекарем школи А. М. Смольським та вчителем української мови та літератури О. Б. Петращук для учнів 6 – А класу була організована і проведена екскурсія до Чернівецької муніціпальної бібліотеки ім. А.М.Добрянського.
     Школярів гостинно зустріли працівники закладу. Вони провели цікавий огляд приміщенням бібліотеки і одночасно розповіли дітям про книги, що були у власності Добрянського Анатолія Миколайовича, а тепер, за заповітом, належать муніціпальній бібліотеці.
     Одна з кімнат є музеєм, де зберігаються його особисті речі: комп’ютер, окуляри, канцелярські приладдя, багато цікавих подарунків від відомих митців України і зарубіжжя. Адже творчість Анатолія Миколайовича була відома як в Україні, так і за її межами.
     Познайомили школярів із новими надходженнями: книгами, які були подаровані муніціпальній бібліотеці за час її існування різними науковцями та відомими людьми нашого міста та зарубіжжя. А ще шестикласникам розповіли про заходи, які часто відбуваються в цій бібліотеці – це і зустрічі з поетами, письменниками, музикантами, художниками і політичними діячами рідного міста і України; знайомства з творчістю відомих та молодих митців красного письменства; екскурсії для учнів шкіл і студентів різних закладів.
     Школярі звернули увагу на картини, які були присутні в кімнатах бібліотеки. З цього приводу були питання, на які відповідала завідуюча бібліотекою. Вона розповіла учням, що деякі картини було написано художниками персонально для Анатолія Миколайовича.
     Школярам було дозволено переглянути виставку сучасних журналів. А під кінець зустрічі кожен маленький гість отримав сувенір–закладинку, на якій є фото бібліотеки, вказані її адреса та інтернет адреса. Діти виявили бажання записатися до цієї бібліотеки і воно було здійснено.
     З гарним настроєм і приємними спогадами всі поверталися додому.День Соборності України


Флеш-моб «Україна – єдина країна»

         22 січня 2019 року наша країна відзначала 100-річчя проголошення Акта злуки Укрнаїнської Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
         Наша школа також долучилася до відзначення цієї події. Було організовано книжкову тематичну виставку, проведені інформаційні хвилини лекторськими групами, організовано перегляд відеофільмів з подальшим обговоренням. Вчителі історії провели історично-патріотичний квест «Україна починається з тебе. Люди свободи». Було організовано патріотичний флеш-моб «Україна – єдина країна», присвячений Дню Соборності України.Буковині на згадку

18 .04.2018 року учні 6-Б класу з класним керівником Гіркою О.Ю. взяли участь у міській акції «Буковині на згадку». В дитячій лікарні №1 разом з медичним персоналом створили нові зелені зони.


До Дня культури


До Дня культури

В цей день вчителями методичне об’єднання трудового, фізичного та естетичного виховання організовано та проведено різні заходи до Дня культури. Протягом дня учні школи мали змогу переглянути інформаційний журнал (8-А клас), книжкову виставку, мистецькі проекти (8-Б клас) і виставку декоративно-прикладного мистецтва (5-11класи), завітати до музично-літературної вітальні (3-А, 3-Б, 6-Б, 7-Б, 7-В, 8-А, 11 класи) та у спортивний зал на «Веселі старти».Я МАЮ ПРАВО!

«Я МАЮ ПРАВО!»

Тематичний урок для учнів 3-А та 4-А класів, провела 5 квітня головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Галина Пшеничко. В рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» говорила зі школярами про дотримання прав дитини в Україні: які права порушують найчастіше та як їх захистити.
«Незважаючи на те, що ми живемо в інформаційну епоху, далеко не кожен знає усі свої права, які надаються людині державою від народження. І якщо про громадянські обов’язки ми чуємо частіше, то права іноді просто замовчуються, зважаючи на нашу некомпетентність. Особливою категорією суспільства є найменш обізнані та досвідчені громадяни – діти, адже вони про свої права чують найменше. Саме задля підняття правової обізнаності і стартував загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»,- розповіла маленьким чернівчанам Галина Пшеничко, наголосивши, що знати свої права змалечку, вміти і не боятися себе захистити, виховувати повагу до Закону – запорука міцної правової держави.
Крім того, школярам надала корисні поради щодо безпеки в Інтернеті, та у спілкуванні з незнайомцями.Зима - прекрасна пора

Надзвичайні ситуації згуртовують.

       Гуртом все виходить легко. Колектив школи дружно вийшов на прибирання снігу території школи та прилеглих вулиць.


Уроки історії

Уроки історії


     Учителі історії 11 і 9Б класів Вередіна О.Я. і Петруник Е.В., організували виступи лекторських груп до вшанування пам'яті жертв Голокосту (27 січня) та 100-річчя пам'яті подій під Крутами (29січня).