Інформаційна дошка » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Олімпіади

      У школі відбувся І-й етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Здобувачі освіти змагалися, демонстрували свої знання, вміння й таланти, за першість та право представляти заклад на міському етапі.


Вітання

Щиро вітаємо Надію Василівну,

бажаємо нових творчих злетів.


Вітання


Вітання


Вітання


День знань. Вітання директора

День знань. Вітання директора

Дорога шкільна громадо, шановні гості!

Щиро вітаю вас на нашій святковій лінійці.

Впевнена, що цього дня з нетерпінням чекали всі школярі без винятку, адже для вас, діти, приходить пора літніх канікул. Бажаю вам веселого настрою, цікавого й змістовного відпочинку. У ці дні ви зможете займатись улюбленими справами, здобути яскраві враження. Нехай кожен літній день наповнить вас здоров’ям, сонячним настроєм і енергією на новий навчальний рік.
Не менш очікуваним цей день був для випускників. для Вас сьогодні пролунає дзвінок на останній шкільний урок. Святкові лінійки, уроки, перерви, шкільне життя стануть спогадом.
Дорогі діти, кожен із вас навчався у школі в силу своїх здібностей і старань. Вчителі дали вам стільки знань, скільки ви могли й хотіли взяти протягом цих років. Та, життєва АКСІОМА полягає у тому, що людина навчається впродовж усього свого життя. Освіта не починається й не закінчується школою. Це неперервний складний процес у житті кожної людини. Бажаю, щоб вам під силу було вирішити всі задачі, які постануть перед вами. Ви молоді, красиві, здорові й розумні. Не марнуйте час на вторинне, що засмічує життя. Живіть сьогодні й зараз, долайте власні страхи й, будь ласка, будьте щасливими.
Шановні колеги, батьки. Ця лінійка є і для нас усіх святом, бо де ще можна побачити таке велике коло молоді, в яку кожен із нас вкладає частинку себе. Це наші мрії, наші очікування… Це наше майбутнє. Дай Бог всім нам стати свідками світлого майбутнього наших дітей і неймовірного розквіту нашої держави.
Слава Україні!


заходи зі створення безперешкодного життєвого середовища

Інформація
щодо виконання заходів
зі створення безперешкодного життєвого середовища до
ЗОШ №2
станом на 20.08.2019р.


Заходи з профілактики булінгу

Проведені заходи з профілактики булінгу в 2018/2019н.р.


1. Семінар «Стоп булінг»(профілактика підліткових суїцидів)
2. Роз`яснення/знайомство батьків із Законом України від 18.12.2018р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» Ознаки булінгу. Види шкільного булінгу. 8-і класи.
3. Анкетування педагогів та учнів 5-х, 8-х класів «Булінг та його прояви».
4. Конфлікти та способи їх розв’язання в підлітковому віці. Ознаки булінгу 5-й клас.(виступ на батьківських зборах)
5. Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку. Ознаки булінгу. 6-й клас.(виступ на батьківських зборах)
6. Тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».8-і класи.
7. Година спілкування «Кібербулінг: небезпечне віртуальне «бикування». 9-10 класи.Мова навчання

Згідно СТАТУТУ Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
ім. Ю. Федьковича Чернівецької міської ради (нова редакція), затвердженого
від 06.07.2004 р., із змінами від 24.09.2009 затвердженого Рішенням сесії Чернівецької міської ради VІ скликання:


п. 4.5. Навчання та виховання в Установі здійснюється державною українською мовою, відповідно до запитів батьків, вводиться вивчення іноземних мов та мов національних меншин.Звіт директора школи

Звіт директора школи про діяльність на посаді
протягом 2018/2019 навчального року


Кожен заклад освіти України, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Ю. Федьковича зокрема, спрямовує свою діяльність на створення умов для реалізації державної політики у сфері освіти відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Державного стандарту початкової освіти», «Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», а також Статуту школи та інших нормативних документів, які регламентують роботу загальноосвітнього навчального закладу. Цьогоріч освітній процес у закладі, особливо в перших класах, здійснювався в умовах реалізації Концепції «Нової української школи»


Зарахування до складу учнів перших класів

Зарахування до складу  учнів перших класів

У к р а ї н а
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича
Чернівецької міської ради

58002, м. Чернівці, вул. Головна, 87 тел. 52-35-45; 52-36-49
E-mail cvznz-2@meta.ua Код ЄДРПОУ № 21431000


Н А К А З


03.06.2019р.
__14__


Про зарахування до складу
учнів перших класів
порядок закінчення навчального року

Про порядок закінчення навчального року та
проведення державної підсумкової атестації
в школі у 2018/2019 навчальному роціПедагогічна рада школи

     «Реалізація Концепції НУШ: успіхи й проблеми та шляхи їх подолання» - такою була тема педагогічної ради школи, засідання якої відбулося під час весняних канікул. Адже 1 вересня 2018 року наша школа, як і всі школи України, зустріла нових першокласників та їхніх батьків. Нова українська школа – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. Батьки разом з учителями та адміністрацією школи мають спільну мету – щаслива й успішна дитина. Тому стосунки між цими 3-ма категоріями побудовані, насамперед, на співпраці, взаєморозумінні й бажанні разом йти до мети. Тому для батьків НУШ – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. Класовод 1-А класу Фисюк Світлана Францівна провела з учителями школи ранкове коло: вчила педагогів вітатися так, як вітаються першокласники нової української школи, виконала з ними вправи з LEGO, об’єднала учасників педради в групи, з’ясувала, що знають вчителі школи про НУШ і що б хотіли дізнатися. Шкільний психолог Круглашова Наталі Валентинівна провела з педагогами практичну вправу «Краще один раз побачити, ніж 100 раз почути», підкреслила важливість звернення до першоджерел при отриманні інформації з різних Інтернет-сайтів. Заступник директора школи Стойка Тетяна Василівна у виступі «Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини» презентувала присутнім особливості нової української школи, її головну мету – компетентнісне навчання, формулу НУШ, її ключові компоненти та створені в 1-х класах осередки нового освітнього середовища, а також дала відповіді на запитання, які поставили педагоги, працюючи в групах за таблицею «Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався». Класовод 1-Б класу Руссу Тетяна Дмитрівна покроково проаналізувала хід реалізації Концепції НУШ педагогами нашої школи, зупинилась на успіхах і не обминула проблеми, з якими зіткнулись класоводи перших класів. Шляхи вирішення цих проблем знайшли відображення у прийнятому педагогічною радою школи рішенні. Класовод 1-В класу Шкраба Оксана Іванівна продовжила роботу в групах і запропонувала вчителям створити модель випускника початкової школи НУШ з пропозиціями вдосконалення якостей, вмінь, навичок, які розвиватимуть вчителі середньої та старшої школи. Спікери презентували колективно створені моделі. Також педагоги мали можливість заповнити «Щоденники вражень», у яких виклали свої враження та власне ставлення до нової української школи. Охочі ознайомили зі своїми дописами присутніх.
Отже, завдання педагогів нашої школи не лише навчити учнів здобувати знання, а також використовувати їх на практиці й опановувати навичками. Тобто школа має сформувати в учнів ядро знань, на яке накладатимуться уміння, як користуватися цими знаннями, цінності та навички.