Про введення обмежувальних заходів » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці

25.01.2019 р.

Про введення обмежувальних заходів
у Чернівецькій ЗОШ №2

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 23.01.2019р. №19-р, з метою попередження поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі грип, прийняття відповідних запобіжних заходів та наказу МУО №38 від 25.01.2019р. «Про введення обмежувальних заходів у закладах загальної середньої освіти міста Чернівці»

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально-виховний процес за всіма формами навчання на десять календарних днів з 28.01.2019 року.
2. Класним керівникам і класоводам:
2.1. Забезпечити роз’яснення батьківській громадськості щодо обмеження спілкування дітей під час карантину.
2.2. Обмежити проведення культурно-масових заходів з учнями школи.
3. Медичній сестрі школи Настащук Л.Є.:
3.1. Посилити проведення санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів у навчальному закладі.
3.2. Забезпечити контроль за проведенням щоденного медичного спостереження за персоналом та учнями (вихованцями) з метою своєчасного виявлення хворих на грип та ГРВІ.
3.3. Організувати контроль за дотриманням температурного і провітрювального режимів, бактерицидного знезараження повітря приміщень, яких перебувають діти.
4. Заступнику директора школи з НВР Стойці Т. В. взяти під контроль внесення змін до календарних планів вчителів.
5. Вчителям школи підготувати завдання з навчальних предметів для учнів школи для самостійного опрацювання.
6. Павлючок Я.І. розмістити завдання для учнів на сайті школи.
7. Заступнику директора школи з АГР Сопільник О.Г. організувати генеральне прибирання приміщень школи.
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

О.М. Покальська

Виконавець: