Зарахування до складу учнів перших класів » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Зарахування до складу учнів перших класів

Н А К А З


03.06.2019р.
__14__


Про зарахування до складу
учнів перших класів

На виконання ст. 6,18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, відповідно до заяв батьків та наявних документів (медичної картки)

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до складу учнів 1-х класів

1. Адамович Софія Олександрівна
2. Арістанова Софія Миколаївна
3. Алексеєнко Вікторія Євгенівна
4. Антонюк Володимир Дмитрович
5. Акпаршев Марк Юрійович
6. Баш Анна Олексіївна
7. Білий Артем Вікторович
8. Безбах Варвара Володимирівна
9. Бабина Світлана Іллівна
10. Беженар Єлизавета Василівна
11. Бугай Юрій Романович
12. Березовська Анастасія Михайлівна
13. Балцан Ельвіра Віталіївна
14. Вільчак Діана Юріївна
15. Вірста Кирило Сергійович
16. Вакарюк Богдан Андрійович
17. Вакарюк Іван Дмитрович
18. Гнатюк Ольга Олегівна
19. Гнідий Денис Станіславович
20. Грамович Анна Вікторівна
21. Гаврилов Дмитро Вадимович
22. Друк Крістіна Олександрівна
23. Дружинін Владислав Анатолійович
24. Єрмійчук Єва Євгеніївна
25. Жук Денис Андрійович
26. Королик Дмитро Миколайович
27. Кравцова Дарина Денисівна
28. Канич Давід Сергійович
29. Купець Тетяна Сергіївна
30. Курилюк Ісай Ісайович
31. Клим Ксенія Романівна
32. Купровська Іванна Іванівна
33. Круглянко Петро Андрійович
34. Копач Петро Олегович
35. Казимір Владислав Олександрович
36. Кавуля Володимир Едуардович
37. Кушерський Андрій Мирославович
38. Кайряк Ксенія Олексіївна
39. Лісовий Денис Валерійович
40. Лакуста Максим Михайлович
41. Лобзун Ігор Андрійович
42. Лапка Олексій Миколайович
43. Лупул Вадим Федорович
44. Лесик Анна Романівна
45. Мамунчак Ілля Віталійович
46. Мигалатюк Марія Олександрівна
47. Медведчук Віктор Віталійович
48. Матейчук Валентин Ярославович
49. Матвій Владислав Іванович
50. Негрич Максим Євгенійович
51. Нестор Владислава Олександрівна
52. Одинак Соломія Любомирівна
53. Попадюк Діана Юріївна
54. Постевка Ілля Мірчович
55. Перепелюк Яна Олександрівна
56. Понюк Олег Ярославович
57. Пінтяк Ангеліна Зіновіївна
58. Руснак Софія Юріївна
59. Радиш Варвара-Меланія Іванівна
60. Семенюк Валерія Миколаївна
61. Токар Максим Володимирович
62. Ткачук Ярослав Олександрович
63. Тирновський Назар Васильович
64. Урсу Артем Михайлович
65. Фудула Валерія Валеріївна
66. Чоботарю Дмитро Михайлович
67. Щербань Артем Вікторович
68. Яскевич Даніїл Віталійович


Директор школи
О. М. Покальська


Переглядів: 73 автор: admin Коментарі (0)