День знань. Вітання директора » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці

День знань. Вітання директора

Дорога шкільна громадо, шановні гості!

Щиро вітаю вас на нашій святковій лінійці.

Впевнена, що цього дня з нетерпінням чекали всі школярі без винятку, адже для вас, діти, приходить пора літніх канікул. Бажаю вам веселого настрою, цікавого й змістовного відпочинку. У ці дні ви зможете займатись улюбленими справами, здобути яскраві враження. Нехай кожен літній день наповнить вас здоров’ям, сонячним настроєм і енергією на новий навчальний рік.
Не менш очікуваним цей день був для випускників. для Вас сьогодні пролунає дзвінок на останній шкільний урок. Святкові лінійки, уроки, перерви, шкільне життя стануть спогадом.
Дорогі діти, кожен із вас навчався у школі в силу своїх здібностей і старань. Вчителі дали вам стільки знань, скільки ви могли й хотіли взяти протягом цих років. Та, життєва АКСІОМА полягає у тому, що людина навчається впродовж усього свого життя. Освіта не починається й не закінчується школою. Це неперервний складний процес у житті кожної людини. Бажаю, щоб вам під силу було вирішити всі задачі, які постануть перед вами. Ви молоді, красиві, здорові й розумні. Не марнуйте час на вторинне, що засмічує життя. Живіть сьогодні й зараз, долайте власні страхи й, будь ласка, будьте щасливими.
Шановні колеги, батьки. Ця лінійка є і для нас усіх святом, бо де ще можна побачити таке велике коло молоді, в яку кожен із нас вкладає частинку себе. Це наші мрії, наші очікування… Це наше майбутнє. Дай Бог всім нам стати свідками світлого майбутнього наших дітей і неймовірного розквіту нашої держави.
Слава Україні!