Наказ про призупинення освітнього процесу » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Наказ про призупинення освітнього процесу

Наказ про призупинення освітнього процесу


У к р а ї н а
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 ім. Ю. Федьковича
Чернівецької міської радиН А К А З


06.03.2020
№____

Про призупинення освітнього
процесу у школіВідповідно, статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25.02.2020 № 521 "Про внесення зміни до Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб", пунктів 11-12 Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.03.2020 №5, рішення позачергового засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Чернівців від 05.03.2020 року, з метою запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV та запровадження вимушених протиепідемічних заходів у зв’язку із визнанням реєстрації випадку COVID – 19 на території м. Чернівці локальною надзвичайною ситуацією на регіональному рівні, на виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 06.03.2020 №93-р, керуючись Положенням про управління освіти Чернівецької міської ради, затвердженого рішенням Чернівецької міської ради VІІ скликання 27.02.2017 № 597, відповідно до наказу управління освіти від 06.03.2020 №141 «Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Чернівців

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес та ввести обмежувальні заходи в школі з 06 по 22 березня 2020 року.
2. Вчителям школи ІІ-ІІІ ступенів, класоводам початкових класів:
2.1. Запровадити на період обмеження освітнього процесу щоденне дистанційне навчання та елементи он-лайн консультування учнів відповідно до розкладу уроків та з урахуванням методичних рекомендацій методистів Чернівецького ММЦ.
2.2. Не проводити масові заходи в школі.
2.3. Внести зміни до календарно-тематичного планування з навчальних предметів.
2.4. Продовжити щоденний моніторинг захворюваності учнів класів та надавати результати моніторингу до 10.00 секретарю школи Дороніній Н.І.
3. Заступнику директора школи з АГЧ Сопільнику О.Г. продовжити проведення протиепідемічних та дезінфекційних заходів у школі.
4. Медичній сестрі Настащук Л.Є. провести санітарно-освітню роботу серед педагогічного колективу та персоналу закладу.
5. Секретарю школи Дороніній Н.І. щоденно до 11.00 надавати узагальнені результати моніторингу захворюваності учнів по школі в управління освіти Чернівецької міської ради.
6. Усім педагогічним та технічним працівникам школи продовжити роботу у режимі призупинення освітнього процесу відповідно до трудового законодавства.
7. Заступнику директора школи Стойці Т.В. ознайомити з наказом педагогів школи на інструктивній нараді.
8. Вчителю інформатики Павлючок Я.І. розмістити наказ на сайті школи.
9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Директор школи
О.М.Покальська


Переглядів: 239 автор: admin Коментарі (0)