Наказ про умови прийому » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


Наказ про умови прийому

      Керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367, листом Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020р. № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», враховуючи п. 1.6. наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 05.05.2020р. № 194 «Про особливості зарахування, відрахування та переведення учнів закладів загальної середньої освіти в умовах карантину» та з огляду на чисельні звернення батьків майбутніх першокласників, з метою створення безпечних та належних санітарно-гігієнічних умов прийому документів від батьків, які не мають змоги надати свої документи в електронному вигляді,

НАКАЗУЮ:

      1. Директорам закладів загальної середньої освіти, які здійснюють особистий прийом громадян для надання документів на зарахування:
      1.1. Заборонити присутність дитини при прийомі документів від батьків майбутніх першокласників.
      1.2. Зазначити в оголошенні, яке розміщене на сайті закладу, що заяву та всі необхідні документи для зарахування дитини до 1 -го класу подає один із батьків або особа, яка їх замінює, без присутності дитини.
      1.3. Чітко дотримуватися правил соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих заходів, тощо.
      2. Покласти персональну відповідальність за недотримання умов особистого прийому громадян на керівника закладу загальної середньої освіти.

      3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника, начальника відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради Кузьміну О. Л.

Начальник управління освіти
Чернівецької міської ради
С.В.Мартинюк

Погоджено:
заступник начальника, начальник відділу
загальної середньої освіти управління освіти
Чернівецької міської ради
О.Л.КузьмінаВиконавець:
головний спеціаліст управління освіти
Чернівецької міської ради
Л.Д.Попович


Переглядів: 185 автор: admin Коментарі (0)