1 ВЕРЕСНЯ » ЗОШ №2 ім.Ю.Федьковича м. Чернівці


1 ВЕРЕСНЯ

Дорога шкільна родино!
Вітаю всіх із Днем знань! Освіта, знання, вміння, навички, розум, мудрість – це те, що дає людині силу, можливості й перспективу жити достойно, не зважаючи на будь-які перипетії долі й непростого сьогодення. Нехай цей День принесе радість у кожен дім.
Дорогі школярі, після різнобарвного веселого літа починається кропітка праця в новому навчальному році. Використовуйте цей час вміло, з користю для себе й власного розвитку. Знання, які ви отримаєте у школі, будуть потрібні усе життя.
Любі першокласники, ми дуже раді, що ви приєдналися до нашої шкільної родини. Нехай ваше навчання буде захоплюючим і цікавим. Впевнена, що в школі ви знайдете справжніх друзів, мудрих наставників, котрі пройдуть із вами цей шлях у Країні знань.
Шановні учні 11 класу, ми, вчителі, були свідками того, як ви зростали, змінювалися, дорослішали й ставали все більш і більш освіченими. Цей навчальний рік у школі буде останнім, але найбільш вирішальним у вашому житті, адже прийшов час зібратися з силами, прийняти рішення й розпочати інтенсивну підготовку до нового кроку у житті. Щиро бажаю вам зробити правильний вибір, бути впевненими у тому, що робите. Прислухайтеся до свого серця й керуйтесь розумом.
Дорогі батьки, бажаю вам бути свідками щасливого майбуття ваших дітей. Нехай у ваших родинах завжди панує добро, достаток і спокій.
Шановні колеги, вчителі, велика подяка вам за нелегку працю, за терпіння й уміння зберігати спокій і рівновагу в складний час, за любов до дітей, за постійне самовдосконалення й рух уперед. Нехай ваша праця отримає людське поцінування. Бажаю вам міцного здоров’я, висловлюю Вам велику повагу як до професіоналів і яскравих особистостей.

Переглядів: 123 автор: admin Коментарі (0)